0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3070-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Kanal-Bombe"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 8.5 кг; 7 кг; 5.5 кг |
| Діаметр труби (min): | 300 мм; 250 мм; 200 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Kanal-Bombe - потужна високоефективна насадка для очищення, сопла виконані стверд зносостійких матеріалів. 3-D потік обробленої води і кут распиленія15 ° і 25 ° дають чудові властивості по очищенню.
| 1182 | G 1 1/4 " | 350 | 300-1000 | 120 x 690 | 8,5 | 12 x G1 / 4 " | - | - |
| 300 | 250-800 | 400 x 690 | 7 | 10 x G1 / 4 " | - | - | ||
| +1187 | G 1 " | 250 | 200-500 | 100 x 155 | 5,5 | 8 x G1 / 4 " | - | - |
| 1188 | G 3/4 " | 100 | 200-500 | 5,5 | 8 x G1 / 4 " | - | - |
П реімущества USB-Düsen Kanal-Bombe: · нержавіюча сталь · відсутність зносу через іржу · тривалий термін служби · загартований корпус сопла · високі тягові
Купити НасадкуUSB-Düsen Kanal-Bombe дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити НасадкуUSB-Düsen Kanal-Bombe, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 300 мм; 250 мм; 200 мм |
| Діаметр труби (max) | 1000 мм; 800 мм; 500 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4?; G 1?; G 3/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 120 х 690 мм; 400 х 690 мм; 100 х 155 мм |
| Витрата води (max) | 350 л/хв; 300 л/хв; 250 л/хв; 100 л/хв |
| Сопла (задні) | 12 x G 1/4”; 10 х G 1.4ʺ; 8 x G 1/4” |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 8.5 кг; 7 кг; 5.5 кг |