0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3137-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Hades-Car"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 40 кг |
| Діаметр труби (min): | 1000 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Hades-Car - універсальний пристрій, для майже всіх типів івідов каналів. Завдяки своїй спеціальній конструкції цієї насадкою можуть битьочіщени різні типи каналів діаметром від 1000 мм. Напір подається нанасадку можна регулювати в міру необхідності.
Таким чином, споживання води може бути уменьшенопрі збереженні хороших результатів очищення. USB-Düsen Hades-Car регулюється практично у всіх варіаціях і нічегопрі цьому не погіршуючи.
Простота в обігу, оптимальні результатиочісткі, гнучкі, економічні та зручно. Ці сильні сторони унікального USB-Düsen Hades-Car. Звичайно ж, як і майже все наше обладнання ця профессіональнойнасадка призначена для використання з переробленому водою.
| 2550 | G 1 1/4 " | 300-350 | > 1000 | 420 x 1000 | 5 x G 1/4 " | - | 4 x G 1/4 " |
П реімущества USB-Düsen Hades-Car:
· спеціальне систему очищення включаеткераміческіе вставки і шарнір з нержавіючої сталі
· великі пристрій для очищення профілячасто використовується майже на всіх каналах
· легка в регулюванні і роботі.
· простота в зверненні.
· немає необхідності збирання в каналі
Купити Насадку USB-Düsen Hades-Car дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Hades-Car, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 1000 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 420 х 1000 мм |
| Витрата води (min) | 300 л/хв |
| Витрата води (max) | 350 л/хв |
| Сопла (задні) | 5 x G 1/4” |
| Сопла (бокові) | 4 х G 1.4ʺ |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 40 кг |