0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3091-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen FS-D"usen 1175"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.15 кг |
| Діаметр труби (min): | 100 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen FS-Düsen - універсальна яйцеподібна чищення насадка виготовлена з нержавіючої сталі, з додатковим дією на передню площину, з кутами напору струменя від 15 ° - 25 ° до задньої частини і 15 ° вперед. Яйцеподібна форма насадки сприяє хорошим ковзаючим властивостями, а також покращує управління насадкою на вигинах. Насадка служить для розчинення засмічень, чому сприяють 4 передніх форсунки.
| тисяча сто сімдесят-п'ять | G 3/8 " | 30-50 | 100-200 | 35 x 50 | 0,15 | 5 x M 6 | 4 x M 5 | - |
П реімущества USB-Düsen FS-Düsen +1175:
· нержавіюча сталь
· відсутність зносу через іржу
· тривалий термін служби
· хороші властивості ковзання
· хороше зчеплення
· хороша очищення
Купити Насадку USB-Düsen FS-Düsen тисяча сто сімдесят п'ять дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen FS-Düsen 1175, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 100 мм |
| Діаметр труби (max) | 200 мм |
| Тип з'єднання | G 3/8ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 35 х 50 мм |
| Витрата води (min) | 30 л/хв |
| Витрата води (max) | 50 л/хв |
| Сопла (задні) | 5 х М 6 |
| Сопла (передні) | 4 х М 5 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.15 кг |