0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3089-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen FS-D"usen 1172/1174/1176"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 1.7 кг; 0.3 кг; 0.1 кг |
| Діаметр труби (min): | 200 мм; 100 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen FS-Düsen - універсальна яйцеподібна чищення насадка виготовлена з нержавіючої сталі, з додатковим дією на передню площину, з кутами напору струменя від 15 ° - 25 ° до задньої частини і 15 ° вперед. Яйцеподібна форма насадки сприяє хорошим ковзаючим властивостями, а також покращує управління насадкою на вигинах. Насадка служить для розчинення засмічень, чому сприяють 4 передніх форсунки.
| 1 172 | G 1 " | 220-330 | 200-600 | 70 x 105 | 1,7 | 10 x M 8 | 4 x M 8 | - |
| G 1/2 " | 50-100 | 100-200 | 40 x 60 | 0,3 | 6 x M 6 | 4 x M 6 | - | |
| тисяча сто сімдесят шість | G 1/4 " | 30-50 | 100-200 | 30 x 40 | 0,1 | 6 x M 4 | 4 x M 4 | - |
П реімущества USB-Düsen FS-Düsen 1172/1174/1176:
· нержавіюча сталь
· відсутність зносу через іржу
· тривалий термін служби
· хороші властивості ковзання
· хороше зчеплення
· хороша очищення
Купити Насадку USB-Düsen FS-Düsen 1172/1174/1176 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen FS-Düsen 1172/1174/1176, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 200 мм; 100 мм |
| Діаметр труби (max) | 600 мм; 200 мм |
| Тип з'єднання | G 1?; G 1/2?; G 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 70 х 105 мм; 40 х 60 мм; 30 х 40 мм |
| Витрата води (min) | 220 л/хв; 50 л/хв; 30 л/хв |
| Витрата води (max) | 330 л/хв; 100 л/хв; 50 л/хв |
| Сопла (задні) | 10 х М 8; 6 х М 6; 6 х М 4 |
| Сопла (передні) | 4 х М 8; 4 х М 6; 4 х М 4 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг; 0.3 кг; 0.1 кг |