0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3116-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Front Rotor D"use 1309/1310"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.3 кг |
| Діаметр труби (min): | 60 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Front Rotor Düse - насадка яка володіє фронтальним соплом, струмінь з якого є нерухомою щодо самої насадки, в той же час як три сопла встановлених в роторі і спрямованих вперед розпилюють струмінь під кутом 15 ° до стіни. За допомогою насадки можна легко справлятися з піском і брудом в трубі.
| 1309 | G 3/8 " | 40-60 | 60-150 | 30 x 55 | 0,3 | 3 x M 4 | 3 x M 4 | 3 x M 4 |
| 13010 | 40-60 | 60-150 | 30 x 55 | 0,3 | 3 x M 4 | 3 x M 4 | 3 x M 4 |
П реімущества USB-Düsen Front Rotor Düse 1309/1310:
· сопла з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· ротор з хорошими властивостями ковзання
· високі тягові
· висока ефективність очищення
· очищення по фронту
· необслужіваемості е
Купити Насадку USB-Düsen Front Rotor Düse 1309/1310 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Front Rotor Düse 1309/1310, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 60 мм |
| Діаметр труби (max) | 150 мм |
| Тип з'єднання | G 3/8?; G 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 30 х 55 мм |
| Витрата води (min) | 40 л/хв |
| Витрата води (max) | 60 л/хв |
| Сопла (задні) | 3 х М 4 |
| Сопла (передні) | 3 x М 4 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 4 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.3 кг |