0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3115-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Front Rotor D"use 1308"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.4 кг |
| Діаметр труби (min): | 100 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Front Rotor Düse - насадка яка володіє фронтальним соплом, струмінь з якого є нерухомою щодо самої насадки, в той же час як три сопла встановлених в роторі і спрямованих вперед розпилюють струмінь під кутом 15 ° до стіни. За допомогою насадки можна легко справлятися з піском і брудом в трубі.
| 1308 | G 1/2 " | 50-100 | 100-200 | 40 x 70 | 0,4 | 3 x M 6 | 3 x M 4, 1 x M 8 zentrisch | 3 x M 6 |
П реімущества USB-Düsen Front Rotor Düse 1308:
· сопла з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· ротор з хорошими властивостями ковзання
· високі тягові
· висока ефективність очищення
· очищення по фронту
· необслужіваемості е
Купити Насадку USB-Düsen Front Rotor Düse 1308 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Front Rotor Düse 1308, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 100 мм |
| Діаметр труби (max) | 200 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 40 х 70 мм |
| Витрата води (min) | 50 л/хв |
| Витрата води (max) | 100 л/хв |
| Сопла (задні) | 3 x М 6 |
| Сопла (передні) | 3 x М 4; 1 x М 8 zentrisch |
| Сопла (бокові) | 3 х М 6 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.4 кг |