0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3065-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Flunder 3D 1377"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 17 кг |
| Діаметр труби (min): | 400 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Flunder 3D 1377 - насадка длягідродінаміческіх машин в формі клина, має ефективну струмінь (близько 3 ° до нижньої частини каналу). Підходить для каналів забруднених піском, брудом або гравієм. Корпус сопла виконаний ізтвердого матеріалу. Відмінні ковзаючі властивості, хороше зчеплення і хороша пропускна здатність робить н асадк у USB-Düsen Flunder 3D відмінним очищувачем.
| +1377 | G 1 1/4 " | 360 - 640 | 400-1000 | 180 x 270 | 17 | - | - |
П реімущества USB-Düsen Flunder 3D:
· хороші ковзаючі властивості
· високий натиск
· висока витрата
· кут уприскування завжди спрямований внізканала
Купити Насадку USB-Düsen Flunder 3D тисяча триста сімдесят сім дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку Flunder 3D, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 400 мм |
| Діаметр труби (max) | 1000 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 180 х 270 мм |
| Витрата води (min) | 360 л/хв |
| Витрата води (max) | 640 л/хв |
| Сопла (задні) | 10 x М 12 GS |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 17 кг |