0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3088-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Eiform-D"usen"
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 1.7 кг; 0.5 кг; 0.2 кг; 0.15 кг; 0.1 кг |
| Діаметр труби (min): | 150 мм; 100 мм; 50 мм; 40 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Eiform-Düsen - універсальна чістящаянасадка виготовлена з нержавіючої сталі, з кутами напору струменя 15 ° і 25 ° придатна для всебічної очищення стоків. Оптимізований 3D потік водиобеспечівает високий рівень ефективності очищення і високий натиск. Яйцевіднаяформа насадки сприяє хорошим ковзаючим властивостями, а також улучшаетуправленіе насадкою на вигинах.
| 1081 | G 1 " | 260-360 | 150-300 | 70 x 105 | 1,7 | 8 x M 8 | 1 x M 8 | - |
| 1082 | 100-200 | 150-250 | 50 x 70 | 0,5 | 8 x M 6 | 1 x M 6 | - | |
| +1083 | G 1/2 " | 40-100 | 100-200 | 40 x 55 | 0,2 | 6 x M 6 | 1 x M 6 | - |
| 1084 | G 3/8 " | 30-70 | 100-150 | 35 x 50 | 5 x M 6 | 1 x M 5 | - | |
| тисячі вісімдесят-п'ять | G 1/4 " | 30-50 | 50-100 | 30 x 40 | 0,1 | 6 x M 4 | 1 x M 4 | - |
| тисяча вісімдесят шість | G 1/8 " | 10-25 | 40-100 | 16 x 20 | 0,1 | 3 x gebohrt | 1 x gebohrt | - |
| 1087 | G 1/8 " | 10-25 | 40-100 | 16 x 20 | 0,1 | 3 x gebohrt |
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 150 мм; 100 мм; 50 мм; 40 мм |
| Діаметр труби (max) | 300 мм; 250 мм; 150 мм; 200 мм; 100 мм |
| Тип з'єднання | G 1?; G 3/4?; G 1/2?; G 3/8?; G 1/4?; G 1/8ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 70 х 105 мм; 50 х 70 мм; 40 х 55 мм; 35 х 50 мм; 30 х 40 мм; 16 х 20 мм |
| Витрата води (min) | 260 л/хв; 100 л/хв; 40 л/хв; 30 л/хв; 10 л/хв |
| Витрата води (max) | 360 л/хв; 200 л/хв; 100 л/хв; 70 л/хв; 50 л/хв; 25 л/хв |
| Сопла (задні) | 8 х М 8; 8 х М 6; 6 х М 6; 5 х М 6; 6 х М 4; 3 x gebohrt |
| Сопла (передні) | 1 х М 8; 1 х М 6; 1 х М 5; 1 х М 4; 1 x gebohrt |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг; 0.5 кг; 0.2 кг; 0.15 кг; 0.1 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка USB-Düsen Eiform-Düsen
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар