0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3138-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Eibow"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 25 кг |
| Діаметр труби (min): | 600 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Eibow - насадка спеціально розроблена для популярних елліптіческіхпрофілей від 600 мм до 1800 мм. Шляхом простого регулювання USB-Düsen Eibow можна оперативно і швидко очистити канал разлічнихразмеров.
Також, насадка може бити введена через лаз, що Нетреба її збірки всередині каналу. У міру необхідності, лінія подачі води можетбить відрегульована і таким чином адаптована до відповідних діаметрамканалов.
Додаткові стабілізуючі рейки (не показані) запобігають перекидання при проходженні через люки. Це дозволяє очісткуполного перетину в циклі чищення, економлячи при цьому воду.
| 2555 | G 1 1/4 " | 300-350 | 600-2400 | 420 x 1350 | 255 x G 1/4 " | - | 4 x G 1/4 " |
П реімущества USB-Düsen Eibow:
· Спеціально розроблений слайд-овальнийпрофіль для загальних каналів.
· Додаткові стабілізуючі рейки (не показані) запобігають перекидання при проходженні через люки.
· Слайд призначений для популярниховальних каналів і просто у використанні, вводяться без подальшого складання всамой каналі.
· Може використовуватися для елліптіческіхпрофілей 1800 мм регульованих без змін.
· Очищення загального поперечного перерізу.
Купити Насадку USB-Düsen Eibow дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити НасадкуUSB-Düsen Eibow, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 600 мм |
| Діаметр труби (max) | 2400 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 420 х 1350 мм |
| Витрата води (min) | 300 л/хв |
| Витрата води (max) | 350 л/хв |
| Сопла (задні) | 5 x G 1/4” |
| Сопла (бокові) | 4 х G 1.4ʺ |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 25 кг |