0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3133-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Diamant-Fr"aser 3D"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 5 кг; 2.6 кг; 1.1 кг |
| Діаметр труби (min): | 150 мм; 100 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Diamant-Fräser 3D - очисна насадка, укомплектована роторної головкою з діамантовою фрезою. Насадка призначена дляочісткі твердих відкладень (більше 30відсотків від загального обсягу), а також звичайних загрязненій.Базовим блоком служить турбіна Pipe-Wolf.
| 2453 | G 1 1/4 " | 300-350 | 150 - 250 | 90 x 190 | 5,0 | 6 x М 12 | - | 3 x М 6 |
| 2452 | G 1 " | 150 - 200 | 70 x 150 | 2,6 | 6 x М 12 | - | 3 x М 6 | |
| 2 451 | G 3/4 " | 100-150 | 150 - 200 | 70 x 150 | 2,6 | 6 x М 6 | - | 3 x М 6 |
| 2450 | G 1/2 " | 40-70 | 100 - 150 | 50 x 110 | 6 x М 6 | - | 3 x М 6 |
П реімущества USB-Düsen Diamant-Fräser 3D:
· поєднується з трубкою Wolf
· для оборотної води
· сопло з нержавіючої сталі
· необслуговувані
· відсутність зносу через іржу
· хороша продуктивність фрезерування
Купити Насадку USB-Düsen Diamant-Fräser 3D дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку Diamant-Fräser 3D, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 150 мм; 100 мм |
| Діаметр труби (max) | 250 мм; 200 мм; 150 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4?; G 1?; G 3/4?; G 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 90 х 190 мм; 70 х 150 мм; 50 х 110 мм |
| Витрата води (min) | 300 л/хв; 200 л/хв; 100 л/хв; 40 л/хв |
| Витрата води (max) | 350 л/хв; 250 л/хв; 150 л/хв; 70 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 12; 6 х М 6 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 6 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 5 кг; 2.6 кг; 1.1 кг |