0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3063-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Bagger Max 3D 1015-1018"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 25 кг; 15 кг; 12 кг |
| Діаметр труби (min): | 400 мм; 250 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Bagger Max 3D 1015-1018 - високопродуктивна насадка для очистк і дна каналу, виготовлення а з нержавіючої сталі з можливістю регулювання кута нахилу блоку сопла (0 ° - 30 ° по відношенню до нижньої частини каналу). Регульованість соплового блоку надає користувачеві оптимальну ефективність очищення при різних рівнях забруднення. Не великий кут 5 ° -15 ° призначені для тягових і транспортних характеристик, великий уг ол вище 15 ° дозволяє прибрати тверді матеріали з дна каналу. USB-DüsenBagger Max 3D може бути використаний для очищення сильно забруднених великих каналах.
| 1015 | G 1 " | 330 - 640 | 220 x 500 | 25 | 8 x G1 / 4 " | - | - | |
| 1017 | G 1 " | 200 - 320 | 250 - 600 | 200 x 400 | 15 | 6 x G1 / 4 " | - | - |
| 1018 | G 3/4 " | 120 - 200 | 250 - 600 | 200 x 400 | 6 x G1 / 4 " | - | - |
П реімущества USB-Düsen Bagger Max 3D:
· Нержавіюча сталь
· Відсутність зносу через іржу
· Тривалий термін служби
· Спеціально загартовані полози
· Високе тягове зусилля
· Відмінна продуктивність очищення (бруд, камені, гравій, пісок)
Купити Насадку USB-Düsen Bagger Max 3D 1015-1018 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Bagger Max 3D 1015-1018, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 400 мм; 250 мм |
| Діаметр труби (max) | 1200 мм; 600 мм |
| Тип з'єднання | G 1?; G 3/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 220 х 500 мм; 200 х 400 мм |
| Витрата води (min) | 330 л/хв; 200 л/хв; 120 л/хв |
| Витрата води (max) | 640 л/хв; 320 л/хв; 200 л/хв |
| Сопла (задні) | 8 x G 1/4”; 6 х G 1/4ʺ |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 25 кг; 15 кг; 12 кг |