0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3058-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Bagger Max 3D 1012"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 52 кг |
| Діаметр труби (min): | 800 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка для гідродинамічних машин USB-Düsen Bagger Max 3D 1012 - високопродуктивна насадка для очистк і дна каналу, виготовлення а з нержавіючої сталі з можливістю регулювання кута нахилу блоку сопла (0 ° - 30 ° по відношенню до нижньої частини каналу). Регульованість соплового блоку надає користувачеві оптимальну ефективність очищення при різних рівнях забруднення. Не великий кут 5 ° -15 ° призначені для тягових і транспортних характеристик, великий уг ол вище 15 ° дозволяє прибрати тверді матеріали з дна каналу. USB-DüsenBagger Max 3D може бути використаний для очищення сильно забруднених великих каналах.
| 1012 | G 1 1/4 " | 400-800 | 330 x 760 | 52 | 12 x G1 / 4 " | - | - |
П реімущества USB-Düsen Bagger Max 3D:
· Нержавіюча сталь
· Відсутність зносу через іржу
· Тривалий термін служби
· Спеціально загартовані полози
· Високе тягове зусилля
· Відмінна продуктивність очищення (бруд, камені, гравій, пісок)
Купити Насадку USB-Düsen Bagger Max 3D 1012 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Bagger Max 3D 1012, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 800 мм |
| Діаметр труби (max) | 2500 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 330 х 760 мм |
| Витрата води (min) | 400 л/хв |
| Витрата води (max) | 800 л/хв |
| Сопла (задні) | 12 x G 1/4” |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 52 кг |