0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3149-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Antibluster 1199"
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 1.7 кг |
| Діаметр труби (min): | 150 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
НасадкаUSB-Düsen Antibluster - насадка з струёйпод кутом 45 ° до осі труби предназначенаспеціально для прочищення туалетів, і для запобігання їх засмічення.
| 1199 | G 1 " | 300 | 150-300 | 70 x 115 | 1,7 | 8 x M8 | 1 x M8 | 8 x M8 |
П реімущества USB-Düsen Antibluster:
· сопло з нержавіючої сталі
· відсутність зносу
· низький вакуум і тиск
· необслуговувані
Купити Насадку USB-Düsen Antibluster 1 199 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Antibluster 1199, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 150 мм |
| Діаметр труби (max) | 300 мм |
| Тип з'єднання | G 1ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 70 х 115 мм |
| Витрата води (max) | 300 л/хв |
| Сопла (задні) | 8 х М 8 |
| Сопла (передні) | 1 х М 8 |
| Сопла (бокові) | 8 х М 8 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка USB-Düsen Antibluster 1199
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар