0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: KEG
- Код товару: 3162-01
- Артикул: Насадка KEG Трубопромывочная форсунка
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.06 кг; 0.25 кг; 1.5 кг; 4.6 кг; 6.2 кг |
| Діаметр труби (min): | 30 мм; 50 мм; 75 мм; 100 мм; 125 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка KEGТрубопромивочная форсунка - насадка виготовлена з міцної зносостійкої нержавіючої сталі, і є добротним інструментом для очищення трубопроводів невеликих розмірів.
| 0010 0100 | 1/4 " | 30 - 100 | 20 x 30 | 0,06 |
| 0010 0099 | 1/4 " | 30 - 100 | 20 x 30 | 0,06 |
| 0010 0098 | 3/8 " | 30 - 100 | 20 x 30 | 0,06 |
| 0010 0097 | 3/8 " | 30 - 100 | 20 x 30 | 0,06 |
| 0010 0101 | 1/2 " | 50 - 150 | 38 x 52 | 0,25 |
| 0010 0102 | 3/4 " | 75 - 400 | 64 x 98 | 1,5 |
| 0010 0103 | 1 " | 100 - 500 | 88 x 148 | 4,6 |
| 0010 0104 | 1 1/4 " | 98 x 178 | 6,2 |
П реімущества KEG Трубопромивочная форсунка:
- змінні сопла
- версії 1/4 "і 3/8" пропонуються і з передніми струменями
Купити Насадку KEG Трубопромивочная форсунка дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку KEG Трубопромивочная форсунка, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 30 мм; 50 мм; 75 мм; 100 мм; 125 мм |
| Діаметр труби (max) | 100 мм; 150 мм; 400 мм; 500 мм; 600 мм |
| Тип з'єднання | 1/4ʺ; 3/8ʺ; 1/2ʺ; 3/4ʺ; 1ʺ; 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 20 х 30 мм; 38 х 52 мм; 64 х 98 мм; 88 х 148 мм; 98 х 178 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.06 кг; 0.25 кг; 1.5 кг; 4.6 кг; 6.2 кг |