0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: KEG
- Код товару: 3180-01
- Артикул: Насадка KEG Цепочная фреза Супер Плюс 200
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 15 кг |
| Діаметр труби (min): | 200 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка KEGЦепочная фреза Супер Плюс 200 - ланцюговий фреза, яка є ефективним інструментом для очищення трубопроводів від сильних забруднень, таких як вапно, коріння, відкладення цементу та інших важких засмічень. Довжина ланцюга регулюється, що дає можливість адаптувати насадку під труби різних діаметрів. Це оптимальна фреза для насосів середньої і високої продуктивності.
| 0020 0151 | 1 "або 1 1/4" | 200-500 / 2000 | 15 |
П реімущества KEG ланцюговий фреза Супер Плюс 200:
- застосування в складних умовах (зміщення і розриви труб, коріння і т.д.)
- змінні сопла
- міцність і надійність конструкції
- необслуговувані підшипники з 2-річною гарантією *ефективне очищення самозаточуються посиленими ланцюгами
- Центрування в трубі за рахунок відновлення напрямних полозів
Купити Насадку KEG ланцюговий фреза Супер Плюс 200 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку KEG ланцюговий фреза Супер Плюс 200 то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 200 мм |
| Діаметр труби (max) | 500 мм; 2000 мм |
| Тип з'єднання | 1ʺ; 1 1/4ʺ |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 15 кг |