0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: KEG
- Код товару: 3179-01
- Артикул: Насадка KEG Цепочная фреза Супер Плюс 150
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 12 кг |
| Діаметр труби (min): | 150 мм; 600 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка KEGЦепочная фреза Супер Плюс 150 - ланцюговий фреза, яка є ефективним інструментом для очищення трубопроводів від сильних забруднень, таких як вапно, коріння, відкладення цементу та інших важких засмічень. Довжина ланцюга регулюється, що дає можливість адаптувати насадку під труби різних діаметрів. Це оптимальна фреза для насосів середньої і високої продуктивності.
| 0020 0242 | 1 "або 3/4" | 150-400 / 600-800 | 12 |
П реімущества KEG ланцюговий фреза Супер Плюс 150:
- застосування в складних умовах (зміщення і розриви труб, коріння і т.д.)
- змінні сопла
- міцність і надійність конструкції
- необслуговувані підшипники з 2-річною гарантією *
- ефективне очищення самозаточуються посиленими ланцюгами
- Центрування в трубі за рахунок відновлення напрямних полозів
Купити Насадку KEG ланцюговий фреза Супер Плюс 150 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку KEG ланцюговий фреза Супер Плюс 150, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 150 мм; 600 мм |
| Діаметр труби (max) | 400 мм; 800 мм |
| Тип з'єднання | 3/4ʺ; 1ʺ |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 12 кг |