0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: KEG
- Код товару: 3178-01
- Артикул: Насадка KEG Цепочная фреза СУПЕР НОВА 4000
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 30 кг |
| Діаметр труби (min): | 150 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка KEGЦепочная фреза СУПЕР НОВА 4000 - нова насадка-фреза підвищеної надійності, обладнана посиленою ланцюгом, що забезпечує високу ефективність очищення труби колекторів з різних матеріалів, від сильних забруднень типу коренів, наростів природного походження (вапно), бетону. Насадка застосовується для очищення труб діаметром від 150 мм. А використовуючи додаткове обладнання є можливість використовувати фрезу для рівномірного і якісного очищення і промивання трубопроводів діаметром до 1200 мм. Насадка добре зарекомендувала себе при роботі з насосами середньої і високої продуктивності, також підходить для машин, обладнаних системою регенерації води.
| 00200400 | 1 "або 1 1/4" | 150-400 | 30 |
| 00200401 | 1 "або 1 1/4" | 150-400 | 30 |
П реімущества KEG ланцюговий фреза СУПЕР НОВА 4000:
застосування в складних умовах (зміщення і розриви труб, коріння і т.д.)
- змінні сопла
- міцність і надійність конструкції
- необслуговувані підшипники з 2-річною гарантією *
- ефективне очищення самозаточуються посиленими ланцюгами
- Центрування в трубі за рахунок відновлення напрямних полозів
Купити Насадку KEG ланцюговий фреза СУПЕР НОВА 4000 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку KEG ланцюговий фреза СУПЕР НОВА 4000, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 150 мм |
| Діаметр труби (max) | 400 мм |
| Тип з'єднання | 1ʺ; 1 1/4ʺ |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 30 кг |