0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: KEG
- Код товару: 3166-01
- Артикул: Насадка KEG Шаровая форсунка
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.02 кг; 0.05 кг; 0.08 кг; 0.1 кг |
| Діаметр труби (min): | 20 мм; 25 мм; 40 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка KEG Кульова форсунка - насадка очисна стандартизована для широкого ряду завдань. Поставляється як з передньої Розмивочна струменем так і без неї
| 0010 0110 | 1/8 " | 20-100 | 15 x 15 | 0,02 |
| 0010 0111 | 1/8 " | 20-100 | 15 x 15 | 0,02 |
| 0010 0114 | 1/4 " | 25-125 | 20 x 24 | 0,05 |
| 0010 0115 | 1/4 " | 25-125 | 20 x 24 | 0,05 |
| 0010 0112 | 3/8 " | 25-125 | 24 x 24 | 0,08 |
| 0010 0113 | 3/8 " | 25-125 | 24 x 24 | 0,08 |
| 0010 0116 | 1/2 " | 40-150 | 30 x 30 | 0,1 |
| 1/2 " | 40-150 | 30 x 30 | 0,1 |
П реімущества KEG Кульова форсунка:
- з передньої Розмивочна струменем або без такої
- маленька, в'юнка і дуже маневрена
- підходить для всіх сантехнічних потреб
Купити Насадку KEG Кульова форсунка дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку KEG Кульова форсунка, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 20 мм; 25 мм; 40 мм |
| Діаметр труби (max) | 100 мм; 125 мм; 150 мм |
| Тип з'єднання | 1/8ʺ; 1/4ʺ; 3/8ʺ; 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 15 х 15 мм; 20 х 24 мм; 24 х 24 мм; 30 х 30 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.02 кг; 0.05 кг; 0.08 кг; 0.1 кг |