0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: KEG
- Код товару: 3163-01
- Артикул: Насадка KEG Форсунка с передним распылом
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.4 кг |
| Тип з'єднання: | 1/2ʺ |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка KEG Форсунка з переднім розпилом - насадка застосовується в якості насадки ручного мийного інструменту, і застосовується для очищення. Насадка обладнана 7 форсунками, що робить її більш ефективною.
| 0010 0118 | 1/2 " | 30 x 34 | 0,4 |
Купити Насадку KEG Форсунка з переднім розпилом дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку KEG Форсунка з переднім розпилом, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Тип з'єднання | 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 30 х 34 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.4 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка KEG Форсунка з переднім розпилом
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар