0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: KEG
- Код товару: 3156-01
- Артикул: Насадка KEG Форсунка-Тягач
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.3 кг; 1.1 кг; 1.6 кг; 2.7 кг |
| Діаметр труби (min): | 40 мм; 60 мм; 75 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка KEGФорсунка-Тягач - насадка невеликого володіє високою маневреністю, є незамінним інструментом для очищення труб малого діаметра зі складною траєкторією прокладки, зсувами, відводами і великими прольотами між ревізійними колодязями, а також в місцях де особливо важлива тягова сила і високоефективна очищення. Конструкція насадки використовує запатентовану гідродинаміку потоку води, змінні сопла і два кути виходу реактивних струменів, що є відмінним інструментом для видалення відкладень мулу, піску та завалів сміття. Корпус форсунки виготовлений зі спеціальної зносостійкої легованої сталі.
| 0010 0008 (без передньої струменем) | 3/8 " | 40-150 | 40 x 47 | 0,3 |
| 0010 0009 (з передньої струменем) | 3/8 " | 40-150 | 40 x 47 | 0,3 |
| 0010 0010 (без передньої струменем) | 1/2 " | 40 x 47 | 0,3 | |
| 0010 0011 (з передньої струменем) | 1/2 " | 40-150 | 40 x 47 | 0,3 |
| 0010 0012 (без передньої струменем) | 3/4 " | 60-200 | 60 x 98 | 1,1 |
| 0010 0013 (з передньої струменем) | 3/4 " | 60-200 | 60 x 98 | 1,1 |
| 0010 0014 (без передньої струменем) | 1 " | 75-250 | 1,6 | |
| 0010 0015 (з передньої струменем) | 1 " | 75-250 | 68 x 110 | 1,6 |
| 0010 0017 (без передньої струменем) | 1 1/4 " | 75-300 | 80 x 125 | 2,7 |
| 0010 0016 (з передньої струменем) | 1 1/4 " | 75-300 | 80 x 125 | 2,7 |
П реімущества KEG Форсунка-Тягач:
скорочення витрат на утримання форсунки за рахунок збільшення робочого ресурсу змінних сопел
купити
| Діаметр труби (min) | 40 мм; 60 мм; 75 мм |
| Діаметр труби (max) | 150 мм; 200 мм; 250 мм; 300 мм |
| Тип з'єднання | 3/8ʺ; 1/2ʺ; 3/4ʺ; 1ʺ; 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 40 х 47 мм; 60 х 98 мм; 68 х 110 мм; 80 х 125 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.3 кг; 1.1 кг; 1.6 кг; 2.7 кг |