0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: KEG
- Код товару: 3165-01
- Артикул: Насадка KEG Форсунка-Твистер
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.3 кг; 0.8 кг |
| Діаметр труби (min): | 50 мм; 60 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка KEG Форсунка-Твістер - насадка для очищення труб невеликого діаметра, відрізняється своєю підвищеною маневреністю і невеликою вагою, що досягається її невеликими розмірами. Насадка обладнана передніми і задніми соплами.
| 0010 0320 | 1/2 " | 50-100 | 40 x 65 | 0,3 |
| 0010 0321 | 3/4 " | 50-100 | 40 x 85 | 0,3 |
| 0010 0322 | 1 " | 60-120 | 0,8 |
П реімущества KEG Форсунка-Твістер:
- і задніми соплами
- змінні задні сопла
- з передньої обертається струменем
Купити Насадку KEG Форсунка-Твістер дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку KEG Форсунка-Твістер, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 50 мм; 60 мм |
| Діаметр труби (max) | 100 мм; 120 мм |
| Тип з'єднання | 1/2ʺ; 3/4ʺ; 1ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 40 х 65 мм; 40 х 85 мм; 55 х 100 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.3 кг; 0.8 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка KEG Форсунка-Твістер
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар