0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: KEG
- Код товару: 3155-01
- Артикул: Насадка KEG Форсунка-Торпеда
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 5.6 кг |
| Діаметр труби (min): | 150 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
насадка KEG Форсунка-Торпеда - насадка є ідеальною для тих випадків, когдатребуются сильна тяга і висока ефективність прочищення. У цій насадці іспользуетсязапатентованная гідродинаміка потоку води. Наявність двох різних кутів вибросареактівних струменів води форсунки забезпечують високоефективне очищення утрамбованнихна дні труб відкладень піску, глини, мулу і т.д., а також насадка застосовується їх ефективного транспортування.
Область застосування Насадк і KEG Форсунка-Торпеда - труби діаметром від 150 до 400 мм круглого і яйцеобразногосеченія.
| 0010 0040 | 3/4 " | 150-400 | 98 x 180 | 5,6 |
| 0010 0041 | 1 " | 150-400 | 98 x 180 | 5,6 |
| 0010 0042 | 150-400 | 98 x 180 | 5,6 | |
| 0010 0043 | 1 1/2 " | 150-400 | 98 x 180 | 5,6 |
П реімущества KEG Форсунка-Торпеда:
- скорочення витрат на утримання форсунки за рахунок збільшення робочого ресурсу змінних сопел
- з нержавіючої загартованої сталі
- відсутності турбулентності всередині корпусу форсунки - ККД ≈ 90відсотків
- економія часу за рахунок підвищення продуктивності
- зменшення витрат на обслуговування насоса високого тиску і автомобіля
Купити Насадку KEG Форсунка-Торпеда дуже просто.Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку KEG Форсунка-Торпеда, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 150 мм |
| Діаметр труби (max) | 400 мм |
| Тип з'єднання | 3/4ʺ; 1ʺ; 1 1/4ʺ; 1 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 98 х 180 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 5.6 кг |