0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: KEG
- Код товару: 3174-01
- Артикул: Насадка KEG Форсунка-Сигара
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.6 кг; 4.8 кг; 5.6 кг |
| Діаметр труби (min): | 50 мм; 100 мм; 150 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка KEGФорсунка-Сигара - насадка ідеально підходить для прочищення проблемних колекторів ітруб, і має змінні сопла
| 0010 0218 | 1/2 " | від 50 | 35 x 100 | 0,6 |
| 0010 0219 | 3/4 " | від 100 | 59 x 274 | 4,8 |
| 0010 0220 | 1 " | від 100 | 59 x 274 | 4,8 |
| 0010 0221 | 1 1/4 " | від 150 | 65 x 290 | 5,6 |
Купити Насадку KEG Форсунка-Сигара дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку KEG Форсунка-Сигара, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 50 мм; 100 мм; 150 мм |
| Тип з'єднання | 1/2ʺ; 3/4ʺ; 1ʺ; 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 35 х 100 мм; 59 х 274 мм; 65 х 290 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.6 кг; 4.8 кг; 5.6 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка KEG Форсунка-Сигара
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар