0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: KEG
- Код товару: 3173-01
- Артикул: Насадка KEG Форсунка-Маятник
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 19.3 кг |
| Діаметр труби (min): | 200 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка KEG Форсунка-Маятник - насадка для очищення сильно забруднених труб і колекторів. Насадка добре справляється з забрудненнями в трубах великого і середнього діаметру.
| 0010 0234 | 3/4 " | від 200 | 148 x 345 | 19,3 |
| 0010 0235 | 1 " | від 200 | 148 x 345 | 19,3 |
| 0010 0236 | 1 1/4 " | від 200 | 19,3 |
П реімущества KEG Форсунка-Маятник:
- змінні сопла
- є виконання з переднім соплом
Купити Насадку KEG Форсунка-Маятник дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку KEG Форсунка-Маятник, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 200 мм |
| Тип з'єднання | 3/4ʺ; 1ʺ; 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 148 х 345 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 19.3 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка KEG Форсунка-Маятник
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар