0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Потужність двигуна (к.с): | 13 к.с. |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Маx потужність генератора (кВт): | 5.2 кВт |
| Тип палива: | Бензин |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Зварювальний генератор бензиновий AGT WAGT 220 DC BSBE
Зварювальний генератор бензиновий AGT WAGT 220 DC BSBE - це надійне та економічне рішення для будівельних майданчиків і комерційних установ. Оснащений потужним 4-тактним двигуном Vanguard 13HP і здатний забезпечувати стабільну роботу з видачею потужності до 5.2 кВт.
Переваги
- Зручність в експлуатації завдяки електростартеру.
- Ефективна система повітряного охолодження.
- Стабільна робота з вбудованим стабілізатором напруги.
- Інтегрований захист двигуна від низького рівня масла і датчик рівня масла.
Область застосування
- Для будівельних майданчиків.
- Для зварювальних робіт з струмом 40-220 А.
- Для комерційних установ.
Характеристики
- Вага: 101 кг.
- Габарити (ДхШхВ): 820х540х560 мм.
- Максимальна потужність: 5.2 кВт / 6.5 кВа
- Номінальна потужність: 2.8 кВт; 4.16 кВт.
- Напруга: 230 В; 380 В.
- Число обертів двигуна: 3600 об/хв.
- Об'єм паливного бака: 7.9 л.
- Витрата пального: 2.8 л/год.
- Рівень шуму: 71 дБ.
- Матеріал обмотки альтернатора: Мідь.
- Тип установки: Переносний.
Купити зварювальний генератор бензиновий AGT WAGT 220 DC BSBE за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині.
Характеристики
Характеристики генератора
| Маx потужність генератора (кВт) | 5.2 кВт |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт; 4.16 кВт |
| Частота змінного струму | 50 Гц |
Характеристики двигуна і пристрою генератора
| Потужність двигуна (к.с) | 13 к.с. |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Vanguard 13HP |
| Тип запуску | Електростарт |
| Напруга | 230 В; 380 В |
| Кількість фаз | Одна фаза; Три фази |
| Число обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 7.9 л |
| Об'єм двигуна | 391 куб.см |
| Об'єм масла в картері двигуна | 1.7 л |
| Тип масла, що рекомендується | SAE 10W-30 |
| Витрати палива | 2.8 л/год |
| Датчик рівня мастила | Так |
Конструктивні та функціональні особливості генератора
| Виконання | Відкрите |
| Призначення | Для будівельного майданчика; Для зварювання; Для комерційних установ |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Матеріал обмотки альтернатора | Мідь |
| Тип установки | Переносний |
| Система охолодження | Повітряна |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Вбудований стабілізатор напруги | Так |
| Силові розетки | 1 х 16А (230); 1 х 32А (230) |
| Захист двигуна від низького рівня масла | Так |
| Рівень шуму | 71 дБ |
Характеристики зварювального апарату
| Зварювальний струм | 40 А; 220 А |
| Діаметр електрода | 4 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 820х540х560 мм |
| Країна походження бренду | Румунія |
| Вага | 101 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Генератор бензиновий для зварювання AGT WAGT 220 DC BSBE
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар





