0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Потужність двигуна (к.с): | 6.5 к.с. |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Маx потужність генератора (кВт): | 3 кВт |
| Тип палива: | Бензин |
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Характеристики генератора
| Маx потужність генератора (кВт) | 3 кВт |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Частота змінного струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 7 год |
Характеристики двигуна і пристрою генератора
| Потужність двигуна (к.с) | 6.5 к.с. |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Briggs&Stratton I/С 6.5 |
| Тип запуску | Ручний |
| Напруга | 230 В |
| Кількість фаз | Одна фаза |
| Об'єм паливного бака | 16 л |
| Об'єм двигуна | 206 куб.см |
| Об'єм масла в картері двигуна | 0.6 л |
Конструктивні та функціональні особливості генератора
| Виконання | У кожусі |
| Призначення | Побутове; Для будівельного майданчика; Для дачі |
| Тип альтернатора | Інверторний |
| Матеріал обмотки альтернатора | Мідь |
| Тип установки | Пересувний (на колесах) |
| Система охолодження | Повітряна |
| Силові розетки | 2 х 16А (230) |
| Захист двигуна від низького рівня масла | Так |
| Рівень шуму | 68 дБ |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 643х529x559 мм |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 58 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Інверторний бензиновий генератор Daishin SGE3500BSi
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар





