0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Потужність двигуна (к.с): | 3.5 к.с. |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Маx потужність генератора (кВт): | 3.2 кВт |
| Тип палива: | Бензин |
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Характеристики генератора
| Маx потужність генератора (кВт) | 3.2 кВт |
| Номінальна потужність | 2.6 кВт |
| Частота змінного струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 3.3 год |
Характеристики двигуна і пристрою генератора
| Потужність двигуна (к.с) | 3.5 к.с. |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | GXR130 |
| Тип запуску | Ручний |
| Напруга | 230 В |
| Кількість фаз | Одна фаза |
| Число обертів двигуна | 5500 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4.6 л |
| Об'єм двигуна | 130 куб.см |
| Об'єм масла в картері двигуна | 0.46 л |
| Тип масла, що рекомендується | SAE 10W-30 |
| Витрати палива | 1.4 л/год |
| Датчик рівня палива | Так |
Конструктивні та функціональні особливості генератора
| Виконання | У кожусі |
| Призначення | Побутове; Для дачі; Для туризму; Для кемпінгу |
| Тип альтернатора | Інверторний |
| Тип установки | Переносний |
| Система охолодження | Повітряна |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Наявність АКБ | Ні |
| Силові розетки | 2 х 16А (230) |
| Функція Bluetooth | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Рівень шуму | 73 дБ |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 571x306x452 мм |
| Комплектація | Ручка для переноса |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 26.5 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Генератор інверторний Honda EU32i
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
