0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: HONDA
- Код товару: 31714-20
- Артикул: EU 30 iS1
- Наявність: Є в наявності
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Маx потужність генератора (кВт): | 3 кВт |
| Тип палива: | Бензин |
| Виконання: | У кожусі; Шумозахисний |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Інверторний генератор Honda eu30is1 GA6 призначений для електроживлення електроніки та техніки, чутливої до перепадів напруги. Генератор Honda інверторний обладнаний надійним 1-циліндровим 4-тактним двигуном GX200 з верхнім розташуванням клапанів і примусовим охолодженням (OHV). Для заправки не потрібно змішувати бензин з олією.
Автоматичний регулятор напруги забезпечує стабільність вихідної напруги, незалежно від навантаження. Інверторна технологія Honda згладжує стрибки напруги. На виході струм вищої якості, ніж у домашній розетці. Корпус виконаний з міцного матеріалу і має високу надійність. Має зручну та ергономічну панель управління з кнопкою запуску генератора, індикаторами роботи та двома розетками на 16 ампер також має клеми на 12 В для заряджання акумулятора.
Генератор бензиновий інверторний Honda. Галузь застосування:
Генератор Honda EU 30is – ідеальне рішення для кемперів, фургонів, мобільних торгових точок, заходів тощо.
Інверторний генератор Honda eu30i. Основні переваги:
- Електростартер та ручний запуск;
- Захист від перевантаження та низького рівня масла;
- Завдяки повній звукоізоляції корпусу, глушнику та застосуванню 4-тактного двигуна Honda гарантований рівень звукового тиску – 91 дБ (поряд можна розмовляти, не підвищуючи голос);
- Час безперервної роботи – від 8 до 20 годин (при частковому навантаженні та в ЕКО-режимі);
- Зручні ручки та колеса (зі стопперами) для транспортування.
Придбати інверторний генератор honda eu30is можна у нашому магазині "Промтовари". Менеджер люб'язно відповість на всі питання щодо товару, а його вартість і термін доставки Вас неодмінно порадує.
| Маx потужність генератора (кВт) | 3 кВт |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Номінальна сила струму | 12.2 А |
| Частота змінного струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 8 год |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GX200 |
| Тип запуску | Ручний; Електростарт |
| Напруга | 230 В |
| Кількість фаз | Одна фаза |
| Число обертів двигуна | 3800 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 13 л |
| Об'єм двигуна | 196 куб.см |
| Об'єм масла в картері двигуна | 0.55 л |
| Виконання | У кожусі; Шумозахисний |
| Призначення | Побутове; Для дачі; Для комерційних установ |
| Тип альтернатора | Інверторний |
| Тип установки | Пересувний (на колесах) |
| Система охолодження | Повітряна |
| Рівень шуму | 91 дБ |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 658x482x570 мм |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 61.2 кг |




