0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Потужність двигуна (к.с): | 11 к.с |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Маx потужність генератора (кВт): | 7 кВт |
| Тип палива: | Бензин |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Генератор Honda ECT 7000 K1 GV - может выступать в качество основного и резервного источника питания. Генератор основан на без 4-х тактного двигателя Honda GX390, мощностью в 7000 Вт. В основе конструкции находится трубчатая рама, которая обеспечиваете хорошую устойчивость на различных поверхностях. Панель управления: интуитивно простая, доступна неопытному пользователю. На нее выведены кнопка запуска генератора, основные индикаторы работы, розетки - 2 шт на 16 ампер, АВР - автоматический регулятор напряжения, предохранитель на розетки, заземление.
Особенности и преимущества:
- Длительный срок службы;
- Возможность работы от 1-й или 3-х фаз;
- безопасность в работе;
- Работает в любых температурных условиях.
Причины для покупки генератора Honda ECT 7000 K1 GV:
- Японское качество;
- Оптимальная стоимость.
Характеристики
Характеристики генератора
| Маx потужність генератора (кВт) | 7 кВт |
| Номінальна потужність | 3.6 кВт; 6.5 кВт |
| Частота змінного струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 4.6 год |
Характеристики двигуна і пристрою генератора
| Потужність двигуна (к.с) | 11 к.с |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GX390 |
| Тип запуску | Ручний |
| Напруга | 230 В; 380 В |
| Кількість фаз | Одна фаза; Три фази |
| Число обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 6.2 л |
| Об'єм двигуна | 389 куб.см |
| Об'єм масла в картері двигуна | 1.1 л |
| Тип масла, що рекомендується | SAE 10W-30 |
| Витрати палива | 2.5 л/год |
Конструктивні та функціональні особливості генератора
| Виконання | Відкрите |
| Призначення | Побутове; Для будівельного майданчика; Для дачі |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Матеріал обмотки альтернатора | Мідь |
| Тип установки | Переносний |
| Система охолодження | Повітряна |
| Функція AVR | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 800х550х540 мм |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 77 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Генератор Honda ECT 7000 K1 GV
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар





