0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Маx потужність генератора (кВт): | 3.6 кВт |
| Модель двигуна: | Honda GX270 |
| Номінальна потужність: | 3 кВт |
| Призначення: | Побутове; Для дачі; Для гаража |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Генератор Honda EC 3600 K1 GV - використовується як основне або резервне джерело живлення. Генератор заснований на базі 4-х тактного двигуна потужністю 3600 Вт. В основі конструкції лежить трубчаста рама, яка гарантує всій конструкції високу стійкість та міцність. Двигун honda gx270 генератор має ергономічну та просту панель управління. На неї виведено кнопку запуску генератора, основні індикатори роботи, розетки - 2 шт на 16 ампер, АВР - автоматичний регулятор напруги, запобіжник на розетки, заземлення.
Особливості та переваги:
- Невелика вага та компактність;
- Висока безпека;
- Тривалий термін служби;
- Швидкий запуск.
Причини для покупки генератора Honda EC 3600 K1 GV:
- Японська якість;
- Оптимальна цінова політика бренду.
Генератор honda gx270 (ціна вигідна!) EC 3600 K1 GV можна купити в нашому інтернет магазині! Доставка здійснюється по всій території України!
Характеристики
Характеристики генератора
| Маx потужність генератора (кВт) | 3.6 кВт |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Частота змінного струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 3.2 год |
Характеристики двигуна і пристрою генератора
| Модель двигуна | Honda GX270 |
| Тип запуску | Ручний |
| Напруга | 230 В |
| Кількість фаз | Одна фаза |
| Об'єм паливного бака | 5.3 л |
| Об'єм двигуна | 270 куб.см |
| Витрати палива | 1.8 л/год |
Конструктивні та функціональні особливості генератора
| Призначення | Побутове; Для дачі; Для гаража |
| Система охолодження | Повітряна |
| Рівень шуму | 74 дБ |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 800х550х540 мм |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 58 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Генератор Honda EC 3600 K1 GV
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар





