0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Потужність двигуна (к.с): | 166 к.с. |
| Тип двигуна: | 6-циліндровий; 4-тактний |
| Маx потужність генератора (кВт): | 127 кВт |
| Тип палива: | Дизель |
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Характеристики генератора
| Маx потужність генератора (кВт) | 127 кВт |
| Номінальна потужність | 115 кВт |
| Частота змінного струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 12 год |
Характеристики двигуна і пристрою генератора
| Потужність двигуна (к.с) | 166 к.с. |
| Тип двигуна | 6-циліндровий; 4-тактний |
| Тип палива | Дизель |
| Тип запуску | Електростарт |
| Напруга | 380 В |
| Кількість фаз | Три фази |
| Число обертів двигуна | 1500 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 240 л |
| Об'єм двигуна | 6490 куб.см |
Конструктивні та функціональні особливості генератора
| Виконання | У кожусі |
| Призначення | Для комерційних установ; Для виробництв; Для державних установ |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Тип установки | Стаціонарний |
| Система охолодження | Рідина |
| Функція AVR | Так |
| Наявність АКБ | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист двигуна від низького рівня масла | Так |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Ступінь захисту | IP23 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 2900х1030х1500 мм |
| Комплектація | Панель керування AGT 4020N |
| Країна походження бренду | Румунія |
| Вага | 1680 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Генератор AGT132DSEA
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
