0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: AGT
- Код товару: 18059-08
- Артикул: PFAGT8503HXE2/E
- Наявність: Немає в наявності
| Потужність двигуна (к.с): | 13 к.с. |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Маx потужність генератора (кВт): | 6.4 кВт |
| Тип палива: | Бензин |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Генератор AGT 8503 HSBE R26 - портативна мініелектростанція, яка видає однофазний струм з максимально допустимою потужністю 6.4 кВт. Підходить для використання у побуті, під час виїзних робіт та на комерційних об'єктах.
Обладнаний 4-х тактним двигуном від Хонди. Запускається електрично. При максимальних навантаженнях генератор відключиться завдяки системі аварійного вимкнення. Виконаний на базі трубчастої рами, що забезпечує зручне транспортування та стійкість на нерівній поверхні. Корпус апарата заземлений, що запобігає ураженню струмом.
Область застосування:
Генератор AGT 8503 HSBE R26 - прилад для резервного живлення електроустаткування. Ця модель може використовуватися як у побутових умовах, так і на промислових об'єктах, наприклад, складах, будівельних майданчиках, майстернях та інших.
Основні переваги генератора AGT 8503 HSBE R26:
- Датчик рівня палива;
- Обмотка альтернатора - 100відсотків мідь;
- Лічильник мотогодин;
- Високий рівень безпеки оператора.
Стандартне обладнання генератора AGT 8503 HSBE R26:
- Розетка однофазна 16 А;
- Трьохфазна розетка типу CEE 16 A;
- Тепловий захист;
- Електричний стартер та акумулятор;
- Лічильник робочого часу.
Купити генератор AGT 8503 HSBE R26 можна у нашому магазині “Промтовари”. Менеджер люб'язно відповість на всі питання щодо товару, а його вартість і термін доставки Вас неодмінно порадує.
| Маx потужність генератора (кВт) | 6.4 кВт |
| Частота змінного струму | 50 Гц |
| Потужність двигуна (к.с) | 13 к.с. |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GX390 |
| Тип запуску | Електростарт |
| Напруга | 230 В; 380 В |
| Кількість фаз | Одна фаза; Три фази |
| Число обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 26.5 л |
| Об'єм двигуна | 389 куб.см |
| Датчик рівня мастила | Ні |
| Виконання | Відкрите |
| Призначення | Побутове; Для дачі; Для комерційних установ |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Тип установки | Переносний |
| Система охолодження | Повітряна |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 820x540x560 мм |
| Країна походження бренду | Румунія |
| Вага | 90 кг |




