0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: AGT
- Код товару: 54963-08
- Артикул: PFAGT12501HA4/E
- Наявність: Є в наявності
| Потужність двигуна (к.с): | 24 к.с. |
| Маx потужність генератора (кВт): | 12 кВт |
| Модель двигуна: | Honda GX690 |
| Номінальна потужність: | 9.6 кВт |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Генератор бензиновий AGT 12501 HSBE R45 + AVR PFAGT12501HA4/E
Опис товару
Генератор бензиновий AGT 12501 HSBE R45 + AVR PFAGT12501HA4/E - це надійний і потужний пристрій, здатний забезпечити безперебійне постачання електроенергії навіть в найекстремальніших умовах. Поєднання якісних компонентів і технічних характеристик робить цей генератор ідеальним вибором для дому, дачі або гаража.
Тип двигуна
- Працює на бензині
- Максимальна потужність: 24 к.с.
- Номінальна потужність: 9.6 кВт
Система запуску
Генератор AGT 12501 HSBE R45 + AVR PFAGT12501HA4/E оснащений електростартом, що забезпечує легкий і швидкий запуск пристрою.
Кількість фаз
Даний генератор має одну фазу, що дозволяє підключати більшість побутових і господарських пристроїв. Однак, якщо знадобиться використовувати генератор на будівельному майданчику або промисловому підприємстві, трьохфазний генератор має можливість підключення пристроїв великих підприємств.
Тип альтернатора
Генератор AGT 12501 HSBE R45 + AVR PFAGT12501HA4/E оснащений синхронним альтернатором, що забезпечує більш стабільне постачання електричного струму. Це особливо важливо при підключенні чутливих пристроїв, таких як комп'ютери або електроніка.
Обмотка генератора
Генератор має повітряну систему охолодження, яка дозволяє пристрою працювати на підвищеному рівні навантаження протягом тривалого часу. Це забезпечує надійність і довговічність генератора.
Витрата палива
З генератором AGT 12501 HSBE R45 + AVR PFAGT12501HA4/E ви зможете економити паливо завдяки його низькій витраті - всього 4 літри на годину. Це дозволяє тривалий час використовувати генератор без додаткових витрат на паливо.
Генератор бензиновий AGT 12501 HSBE R45 + AVR PFAGT12501HA4/E - це надійний і потужний пристрій, який прекрасно підходить для побутового використання, дачі або гаража. Насолоджуйтесь безперебійним постачанням електроенергії навіть в найекстремальніших умовах.
Придбайте генератор AGT 12501 HSBE R45 + AVR PFAGT12501HA4/E сьогодні і отримайте всі переваги: надійність, якість і потужність. Наш магазин доставить товар в будь-який куточок України, включаючи великі міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв та інші. Не пропустіть можливість придбати цей чудовий генератор і бути впевненими в надійності і довговічності вашої електроенергії.
| Маx потужність генератора (кВт) | 12 кВт |
| Номінальна потужність | 9.6 кВт |
| Частота змінного струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 11 год |
| Потужність двигуна (к.с) | 24 к.с. |
| Модель двигуна | Honda GX690 |
| Тип запуску | Електростарт |
| Напруга | 230 В |
| Кількість фаз | Одна фаза |
| Об'єм паливного бака | 45 л |
| Об'єм двигуна | 688 куб.см |
| Об'єм масла в картері двигуна | 1.9 л |
| Витрати палива | 4 л/год |
| Призначення | Побутове; Для дачі; Для гаража |
| Система охолодження | Повітряна |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 780x575x810 мм |
| Країна походження бренду | Румунія |
| Вага | 122 кг |




