0 грн.
Зробити замовлення
| Потужність двигуна (к.с): | 8.4 к.с. |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Маx потужність генератора (кВт): | 4.2 кВт |
| Тип палива: | Бензин |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Бензиновий генератор Honda X-GREENS X50
Бензиновий генератор Honda X-GREENS X50 - це надійний і потужний пристрій, який забезпечує безперебійне електропостачання в будь-яких умовах. Він ідеально підходить для використання на будівельних майданчиках, в загородних будинках, на дачі і в комерційних установах.
Тип двигуна
- Працює на бензині
- Максимальна потужність: 4 кВт
- Номінальна потужність: 4.2 кВт
Система запуску
Генератор оснащений ручним запуском, що забезпечує зручність використання і надійну роботу в будь-який час.
Кількість фаз
Даний генератор має одну фазу, що робить його підходящим для більшості підключуваних пристроїв.
Тип альтернатора
Альтернатор системи генерації електроенергії є синхронним, що забезпечує стабільне напругу і захист електронних приладів від пошкоджень.
Обмотка генератора
Обмотка альтернатора виконана з міді, що забезпечує стабільну роботу і високу ефективність генератора.
Витрата палива
Генератор має економний розхід палива, всього 2.3 л/год. Це дозволяє заощадити на витратах і забезпечити довгий час роботи на одному заправленні.
Придбавши бензиновий генератор Honda X-GREENS X50 у нас, ви отримуєте ряд переваг:
- Гарантія на товар - 12 місяців
- Комплектація: Картонна коробка, колеса
- Виробництво: Іспанія
- Вага: 85 кг
- Габарити: 710x536x605 мм
- Країна походження бренду: Японія
- Система охолодження: Повітряна
- Захист двигуна від низького рівня масла
- Лічильник мотогодин
- Силові розетки: 2х16А (220); 1х32А (220)
- Ступінь захисту: IP23
- Доставка по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпро та інші великі міста
Не пропустіть можливість придбати потужний і надійний бензиновий генератор Honda X-GREENS X50 з доставкою по всій Україні. Замовте його прямо зараз і забезпечте собі надійне електропостачання!
| Маx потужність генератора (кВт) | 4.2 кВт |
| Номінальна потужність | 4 кВт |
| Частота змінного струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 17 год |
| Потужність двигуна (к.с) | 8.4 к.с. |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GX270 |
| Тип запуску | Ручний |
| Напруга | 230 В |
| Кількість фаз | Одна фаза |
| Об'єм паливного бака | 40 л |
| Об'єм двигуна | 270 куб.см |
| Об'єм масла в картері двигуна | 1.1 л |
| Витрати палива | 2.3 л/год |
| Виконання | Відкрите |
| Призначення | Побутове; Для будівельного майданчика; Для дачі; Для комерційних установ |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Матеріал обмотки альтернатора | Мідь |
| Тип установки | Пересувний (на колесах) |
| Система охолодження | Повітряна |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Функція AVR | Так |
| Силові розетки | 2 х 16А (230); 1 х 32А (230) |
| Захист двигуна від низького рівня масла | Так |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 710x536x605 мм |
| Комплектація | Картонна коробка; Колеса |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 85 кг |





