0 грн.
Зробити замовлення-26%
Популярний
Акція
- Код товару: 93639-09
- Артикул: BES702
- Наявність: Є в наявності
До закінчення акції
7 819 грн.
10 551 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Кількість зубів: | 24 |
| Наявність верхнього столу: | Без верхнього столу |
| Робочий матеріал: | Дерево |
| Система пиловидалення: | Так |
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Характеристики торцювальної пили
| Кількість зубів | 24 |
| Наявність верхнього столу | Без верхнього столу |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Система пиловидалення | Так |
| Функція протягування | Без протягання |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 230 В |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Діаметр диска | 216 мм |
| Посадковий діаметр пильного диска | 30 мм |
| Оберти двигуна | 4800 об/хв |
| Глубина пропила 90° | 55 мм |
| Глубина пропила 45° | 30 мм |
| Ширина пропила 90° | 120 мм |
| Ширина пропила 45° | 83 мм |
| Кут нахилу пильного диска | 45° |
| Кут повороту столу вліво | 45° |
| Кут повороту столу праворуч | 45° |
Загальні характеристики
| Гарантія | 24 міс |
| Тип | Торцювальна пила |
| Габарити (ДхШхВ) | 490х365х335 мм |
| Комплектація | Струбцина притискна - 1 шт; Пилозбірник (мішок) - 1 шт |
| Країна походження бренду | США |
| Вага | 6.8 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Пила торцювальна мережева BLACK+DECKER BES702
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар