0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Наявність верхнього столу: | Без верхнього столу |
| Наявність підсвічування: | Ні |
| Плавний запуск: | Ні |
| Робочий матеріал: | Дерево; Метал |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Пила торцювання FORTE MS-210 - надійний і продуктивний інструмент, призначений для розпилювання різних матеріалів. Пила оснащена потужним двигуном і має високу частоту обертання диска. Прекрасно підійде як для домашньої майстерні, так і для невеликих виробничих цехів. Можливість підключити пилосос або встановити мішок, позбавить від бруду і пилу в повітрі, також допоможе зберігати робоче місце в чистоті. Пила має міцну і надійну основу, і не має ефекту люфту в процесі роботи.
Особливості та переваги:
- Двигун синхронного типу
- Якісний пильний диск;
- Стійка і надійна конструкція;
- Система пиловидалення;
- Відмінне співвідношення ціни та якості.
Характеристики
Характеристики торцювальної пили
| Наявність верхнього столу | Без верхнього столу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Плавний запуск | Ні |
| Робочий матеріал | Дерево; Метал |
| Тип живлення | Від мережі |
| Функція протягування | Без протягання |
| Напруга мережі | 230 В |
| Потужність двигуна | 1400 Вт |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Посадковий діаметр пильного диска | 25.4 мм |
| Оберти двигуна | 5000 об/хв |
| Глубина пропила 90° | 55 мм |
| Ширина пропила 90° | 115 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Торцювальна пила |
| Комплектація | Диск; Ключ |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 7 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Пила торцювання FORTE MS-210
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
