0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Тип: | Торцювальна пила |
| Комплектація: | Пильний диск |
| Країна походження бренду: | Китай |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
FORTE MS-210 SL - ергономічна пила торцювання побутового класу, що забезпечує ефективний розпил деревини, пластику та металу. Пристрій працює від побутової мережі з напругою 220 В, що дозволяє використовувати її навіть в гаражі або невеликої майстерні. Інструмент оснащений двигуном потужністю 1800 Вт і виробляє до 5000 оборотів в хвилину пильним диском діаметром 210 мм. особливою перевагою пристрою є наявність функцій лазерної розмітки і протягання, що забезпечує високу точність роботи. Так само інструмент відрізняється низьким споживанням електроенергії. Апарат легко піддається транспортуванні та важить всього 11.5 кг. У комплекті поставляється пильний диск.
Характеристики
Характеристики торцювальної пили
| Напруга мережі | 230 В |
| Потужність двигуна | 1800 Вт |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Посадковий діаметр пильного диска | 30 мм |
| Оберти двигуна | 5000 об/хв |
| Глубина пропила 90° | 62 мм |
| Ширина пропила 90° | 340 мм |
| Кут нахилу пильного диска | 90° |
| Кут повороту столу вліво | 45° |
| Кут повороту столу праворуч | 45° |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Торцювальна пила |
| Комплектація | Пильний диск |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 11.5 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Пила торцювання FORTE MS-210 SL
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
