0 грн.
Зробити замовлення| Гарантія: | 12 міс |
| Комплектація: | Абразивный круг 2 шт; Защитные стекла; Прижимные фланцы |
| Країна походження бренду: | Китай |
| Вага: | 8.6 кг |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Точило FORTE BG2055 - універсальний пристрій для заточування інструменту. Дана модель відмінно підходить для використання як в побутових умовах, так і в професійних майстерень. Точило розроблено на базі однофазного електричного двигуна потужністю 550 Вт, який виробляє до 2950 оборотів в хвилину. Інструмент оснащений двома абразивними кругами діаметром 200 мм з різною зернистістю, що дозволяє виробляти заточку максимально ефективно. Зернистість кіл 36 і 60. діаметр посадкового отвору круга становить 16 мм, що дозволяє встановлювати на пристрій кола різних виробників. FORTE -китайський виробник, проте впродовж багатьох років зарекомендував якісним і надійним продуктом. Купити точило FORTE BG205 можна в різних магазинах, але наші менеджери можуть надати якісну консультацію.
переваги:
- Висока продуктивність;
- Регульовані захисні скла;
- Рухома підставка для оброблюваної деталі.
Причини купити точило FORTE BG2055:
- Висока якість всіх компонентів;
- Низький рівень шуму і вібрацій;
- Доступна ціна.
Комплектація:
- Дрібнозернистий круг;
- Крупнозернистий круг;
- Захисні стекла;
- Притискні фланці.
| Діаметр диска | 200 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Потужність | 550 Вт |
| Двигун | Електричний |
| Товщина диска | 20 мм |
| Внутрішній діаметр диска | 16 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Абразивный круг 2 шт; Защитные стекла; Прижимные фланцы |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 8.6 кг |
