0 грн.
Зробити замовлення| Тип двигуна: | Електричний |
| Потужність: | 910 Вт |
| Тип приводу: | Електричний |
| Гарантія: | 12 міс |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Шабельна пила Forte RS 910 V забезпечує ефективне виконання побутових завдань. Пристрій відмінно підходить для використання в столярних майстерень, будівельних майданчиках або навіть на садових і присадибних ділянках. Дана модель легко і швидко дозволяє зробити розпил деревних заготовок або металевих труб. Інструмент виконаний на базі однофазного двигуна потужністю 910 Вт, який здійснює до 2800 ходів в хвилину. Регулювання оборотів дозволяє легко адаптуватися під різний тип робочого матеріалу. Ергономічна рукоятка і антивібраційна система забезпечують комфорт оператора в роботі, дозволяючи проводити тривалі сеанси без втоми. Forte - торгова марка, виробництво якої розташоване в Китаї. Однак виробник зарекомендував себе надійним і доступним інструментом.
переваги:
- Висока продуктивність;
- Регулювання оборотів;
- Антивібраційна система.
Причини купити шабельну пилу Forte RS 910 V:
- Компактні габарити і мала вага;
- Тривалий термін експлуатації;
- Вигідна пропозиція.
| Тип двигуна | Електричний |
| Потужність | 910 Вт |
| Тип приводу | Електричний |
| Глибина пропила у дереві (max) | 115 мм |
| Хід пильного полотна | 20 мм |
| Кількість ходів штока | 2800 ход/мин |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Шабельна пилка |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
