0 грн.
Зробити замовлення-14%
Популярний
Акція
- Код товару: 93625-09
- Артикул: BXVML701E
- Наявність: Є в наявності
До закінчення акції
3 599 грн.
4 199 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Живлення: | Від мережі |
| Напруга: | 230 В |
| Потужність: | 700 Вт |
| Тип: | Клінінговий пилосос |
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Характеристики пилососу
| Живлення | Від мережі |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 700 Вт |
| Тип | Клінінговий пилосос |
| Розрідження | 180 Мбар |
| Розетка для підключення електроінструментів | Ні |
| Призначення | Побутовий |
| Тип пилозбірника | Без мішка |
| Тип прибирання | Суха |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Тип фільтра | HEPA |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Конструкція | Пересувний |
| Вид пилозбірника | Циклонний |
| Матеріал бака | Пластик |
| Радіус дії | 8 м |
| Частота | 50 Гц |
| Телескопічне подовження труби | Так |
| Режим всмоктування | Так |
Загальні характеристики
| Гарантія | 24 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 280х427х271 мм |
| Комплектація | Основна універсальна насадка; Меблева та «2 в 1» насадки |
| Країна походження бренду | США |
| Вага | 3.5 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Пилосмок мережевий BLACK+DECKER BXVML701E
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар