0 грн.
Зробити замовлення| Потужність: | 750 Вт |
| Напруга електричного двигуна: | 230 В |
| Гарантія: | 12 міс |
| Тип: | Краскопульт |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
FORTE SG 750 - портативний електричний краскопульт, який використовується для рівномірної фарбування різних поверхонь. Пристрій працює від мережі з напругою 220 В і оснащено двигуном потужністю потужність 750 Вт. Місткий бак об'ємом 1 літр дозволяє виконувати тривалі роботи без перерв для дозаправки. Діаметр сопла становить 1.5 мм, що забезпечує якісне розпилення матеріалу. Продуктивність пристрою досягає 180мл / хв. Довжина робочого шланга складає 1.5 метра, що дозволяє легко маневрувати і управляти пристроєм, виконуючи навіть висотні роботи. Вага апарату складає всього 3.4 кг, що не створює великих навантажень, а плечовий ремінь дозволяє легко розмістити пристрій для повної свободи рук і контролю розпилювача. Так само в комплекті до апарату передбачений резервуар для фарби та пристосування для зачистки.
| Потужність | 750 Вт |
| Напруга електричного двигуна | 230 В |
| Діаметр форсунки | 1.5 мм |
| Об'єм контейнера | 1000 мл |
| Робочий тиск (max) | 0.2 Бар |
| Витрата матеріалу | 180 г/хв |
| Тип розпилення | Пневматичне |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Краскопульт |
| Комплектація | Плечевой ремень; Распылительный пистолет; Резервуар для краски |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 3.4 кг |
