0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Потужність: | 750 Вт |
| Напруга електричного двигуна: | 230 В |
| Гарантія: | 12 міс |
| Тип: | Краскопульт |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
FORTE SG 750 B - високопродуктивний інструмент для рівномірного нанесення емалей і лаків. Краскопульт побутового класу дозволяє провести фарбувальні роботи набагато швидше і якісніше на відміну від механічного способу фарбування. Інструмент оснащений електродвигуном потужністю 750 Вт і при тиску 0,1 - 0,2 бар продуктивність досягає 180 грам в хвилину. Тонкі рівномірні шари фарби швидко висихають, скорочуючи час ремонту, а так само дозволяють отримати ідеально рівний тон, що складніше при використанні кисті або валика. Регулювання витрати лакофарбових матеріалів дозволяють наносити як більш тонкий або товстий шар, що забезпечує додатковий комфорт при нанесенні кількох шарів. Компактні габарити і легка вага пристрою забезпечують легку транспортування між об'єктами, а так само дозволяють використовувати інструмент навіть при виконанні висотних робіт.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Потужність | 750 Вт |
| Напруга електричного двигуна | 230 В |
Характеристики краскопульта
| Діаметр форсунки | 1.5 мм |
| Об'єм контейнера | 1000 мл |
| Продуктивність | 180 мл/хв |
| Робочий тиск (max) | 0.2 Бар |
| Витрата матеріалу | 180 г/хв |
| Тип розпилення | Безповітряне |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Краскопульт |
| Комплектація | Распылительный пистолет; Электрокомпрессор; Шланг подачи воздуха; Плечевой ремень |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 3.45 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Краскопульт FORTE SG 750 B
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
