0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діаметр свердління бетону (макс.): | 12 мм |
| Діаметр свердління цегли (макс.): | 12 мм |
| Діаметр свердління сталі (макс.): | 10 мм |
| Тип патрона: | Ключовий |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Виконання монтажних, а також ремонтно-будівельних робіт не обходиться без свердління твердих конструкцій і матеріалів, для чого відмінно підходить застосування ударного дриля FORTE ID 651 VR. Електро інструмент побутового класу дозволяє легко впоратися зі свердлінням таких матеріалів як бетон, цегла, дерево, метал, гіпсокартон та інші. Дриль розроблена на основі однофазного мотора потужністю 650 Вт і має 2 режими роботи: свердління і свердління з ударом. Інтенсивні тривалі навантаження не викликають перегрівання пристрою, завдяки потужному обдуву мотора, а витривалий механізм сприяє тривалому ресурсу користування. У наборі з дрилем надається обмежувач глибини свердління, додаткова рукоятка і ключ для патрона.
Галузь застосування:
Дриль ударний FORTE ID 651 VR користується великою популярністю серед побутових користувачів і професійних майстрів по слюсарним і ремонтно-будівельних робіт. Можливість легкої адаптації під тип матеріалу і виконувані завдання, також наявність реверсного ходу забезпечують кращу продуктивність при виконанні нескладних робіт. Необхідно відзначити, що пристрій має досить компактну і легку конструкцію, без праці піддається транспортуванню і не створює великих навантажень на оператора в роботі.Основні переваги ударного дриля FORTE ID 651 VR:
- Мотор безщіткового типу потужністю 650 Вт з ефективною системою охолодження;
- Режим звичайного свердління і свердління з ударом для роботи з матеріалами різної міцності;
- Діаметри виконуваних отворів по бетону - 12 мм, металу - 10 мм, дерево матеріалами - 30 мм;
- Плавне регулювання швидкості до 3000 об / хв;
- Корпус з міцного пластику, стійкого до механічних та інших впливів.
Комплектація:
- Обмежувач глибини;
- Додаткова рукоятка;
- Ключ для патрона.
Характеристики
Характеристики дрилі
| Діаметр свердління бетону (макс.) | 12 мм |
| Діаметр свердління цегли (макс.) | 12 мм |
| Діаметр свердління сталі (макс.) | 10 мм |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип живлення | Мережа |
| Вид дриля | Дриль ударний |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Тип свердління | Свердління безударне; Свердління з ударом |
| Потужність | 650 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Макс. кількість обертів (дрилі) | 3000 об/хв |
| Діаметр патрона (макс.) | 13 мм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вольтаж акумулятора | 30 мм |
| Реверс | Так |
| Регулювання обертів | Так |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Обмежувач глибини; Додаткова ручка; Ключ для патрона |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Дриль ударний FORTE ID 651 VR
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар






