0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діаметр свердління бетону (макс.): | 16 мм |
| Діаметр свердління сталі (макс.): | 13 мм |
| Тип патрона: | Ключовий |
| Тип живлення: | Мережа |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Дриль ударний FORTE ID1113-2VR - потужна двухскоростная дриль з відмінними технічними характеристиками. Призначена для професійного використання і розрахована на роботу при великих навантаженнях. Має ефективний ударний режим, високу частоту обертів і відмінну ергономічність. Незважаючи на значну вагу, зручно лежить в руці. Для максимальної зручності передбачена додаткова рукоять, яка дозволить максимально точно й акуратно проводити роботи. Для стабільності роботи редуктор володіє загартованими сталевими шестернями і міцним металевим корпус. Такий корпус відмінно справляється з тепловіддачею і підтримує стабільний температурний режим.
Особливості та переваги:
- Електронне регулювання частоти обертання;
- Фіксація робочого положення;
- Потужний і продуктивний двигун;
- Додаткова рукоять в комплекті;
- Швидкозатискний патрон дозволить швидко і легко змінювати оснащення;
- Відмінне співвідношення ціни та якості.
Характеристики
Характеристики дрилі
| Діаметр свердління бетону (макс.) | 16 мм |
| Діаметр свердління сталі (макс.) | 13 мм |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип живлення | Мережа |
| Вид дриля | Дриль ударний |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Тип свердління | Свердління безударне; Свердління з ударом |
| Потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Макс. кількість обертів (дрилі) | 1000 об/хв; 3000 об/хв |
| Діаметр патрона (макс.) | 13 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Вольтаж акумулятора | 40 мм |
| Реверс | Так |
| Регулювання обертів | Так |
Загальні характеристики
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Додаткова ручка; Обмежувач глибини |
| Країна походження бренду | Україна |
| Вага | 3 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Дриль ударний FORTE ID1113-2VR
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар






