0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діаметр свердління бетону (макс.): | 12 мм |
| Діаметр свердління сталі (макс.): | 10 мм |
| Тип патрона: | Ключовий |
| Вид дриля: | Дриль ударний |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Дриль ударний FORTE ID 650 VR - надійна і потужна дриль для щоденного застосування. Завдяки своїм технічним властивостям може використовуватися як у побутовій, так і в професійній сфері. Має потужний і продуктивний двигун, ударний режим і високу частоту обертів. Для зручності в роботі передбачена додаткова рукоять, це допоможе максимально контролювати процес і виконувати максимально точні роботи. Варто також відзначити велику вагу і компактність конструкції. Дриль зручно ежит в руці, це дозволить проводити більш тривалі роботи.
Особливості та переваги:
- Додаткова рукоять в комплекті;
- Металеві шестерні;
- Зручно розташування елементів управління;
- Міцний корпус;
- Відмінна потужність і продуктивність;
- Ергономічність конструкції продуманий дизайн.
Характеристики
Характеристики дрилі
| Діаметр свердління бетону (макс.) | 12 мм |
| Діаметр свердління сталі (макс.) | 10 мм |
| Тип патрона | Ключовий |
| Вид дриля | Дриль ударний |
| Тип свердління | Свердління безударне |
| Потужність | 650 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Макс. кількість обертів (дрилі) | 3000 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вольтаж акумулятора | 30 мм |
| Реверс | Так |
| Регулювання обертів | Так |
Загальні характеристики
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Додаткова ручка; Обмежувач глибини |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 1.54 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Дриль ударний FORTE ID 650 VR
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар






