0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діаметр свердління сталі (макс.): | 10 мм |
| Тип патрона: | Швидкозатискний |
| Тип живлення: | Мережа |
| Вид дриля: | Дриль безударний |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Дриль FORTE D601VR - ручний електро інструмент побутовий серії, розроблений в сучасному компактному дизайні з поєднанням потужних характеристик і якісного механізму. Пристрій з безударним режимом роботи призначений для виконання отворів по деревних заготовкам або металевим листам з метою встановлення кріплення або монтажних робіт. Дана модель потужністю 600 Вт працює від побутової мережі 220 В і зручно розташовується в руці користувача не створюючи великих навантажень. Мотор оснащений системою повітряного охолодження, що дозволяє проводити тривалі роботи без побоювань, що пристрій може перегрітися.
Галузь застосування:
Дриль FORTE D601VR прекрасно доповнить арсенал інструментів побутового майстра. При наявності такого пристрою свердлильні роботи, а також монтаж / демонтаж різних кріплень більше не викликає складнощів. Дриль виконана з швидкозажимний патроном для простої і швидкої зміни оснащення і має простий функціонал.Основні переваги безударной дрилі FORTE D601VR:
- Практичний сучасний інструмент для проведення нескладних свердлильних робіт;
- Надійний витривалий мотор потужністю 600 Вт;
- Регулювання швидкості до 2600 об / хв;
- Режим реверсного ходу;
- Можливість підтримки постійних обертів під навантаженням;
- Діаметри свердління по дереву - 25 мм, метал - 10 мм;
- Збалансована легка конструкція в міцному корпусі.
Характеристики
Характеристики дрилі
| Діаметр свердління сталі (макс.) | 10 мм |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип живлення | Мережа |
| Вид дриля | Дриль безударний |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Тип свердління | Свердління безударне |
| Потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Макс. кількість обертів (дрилі) | 2600 об/хв |
| Діаметр патрона (макс.) | 10 мм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вольтаж акумулятора | 25 мм |
| Реверс | Так |
| Регулювання обертів | Так |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Дриль FORTE D601VR
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар






