0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | Електричний |
| Гарантія: | 12 міс |
| Тип: | Міксер |
| Вага: | 3.8 кг |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Міксер будівельний FORTE HM 1111 VR - практичний і надійний інструмент призначений для розмішування будівельних сумішей. Має потужний і продуктивний двигун. Який забезпечує високу частоту обертів. Досягти максимальної продуктивність можливо за рахунок функції регулювання частоти обертів. Ця функція дозволить підбирати необхідний параметр під кожен тип суміші персонально. За зручність відповідає рукоять з прогумованими вставками, вони забезпечать міцний захоплення, а також знизять рівень вібрацій.
Особливості та переваги:
- Легкість і компактність конструкції;
- Висока потужність;
- Великий крутний момент;
- Регулювання швидкості обертання обертів;
- Ергономічна конструкція;
- Редуктор з алюмінієвого сплаву.
Характеристики
Характеристики будівельного міксера
| Тип двигуна | Електричний |
| Кількість вінчиків | 1 |
| Призначення | Для будівельних сумішей |
| Вид міксера | 2-ручний |
| Напруга мережі | 230 В |
| Потужність | 1100 Вт |
| Тип патрона | M 14 |
| Кількість обертів (макс.) | 1100 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Регулювання обертів | Так |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Міксер |
| Вага | 3.8 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Будівельний міксер FORTE HM 1111 VR
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар


