0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | Електричний |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Напруга електричного двигуна: | 230 В |
| Гарантія: | 12 міс |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Фен FORTE HG 2000-2 - багатофункціональний і практичний інструмент, який стане в нагоді в побуті і в професійному середовищі. Будівельний фен використовується для теплової обробки різних поверхонь, пайки і плавки, також може застосовуватися для відігрівання труб. Дана модель фена має високу потужність і продуктивність, здатна виконувати роботу при великих навантаженнях. Має два температурних діапазону і настройку температури, що дозволить підбирати необхідний параметр під кожен тип робіт.
Особливості та переваги:
- Компактність і невелика вага;
- Висока потужність;
- термостійкий корпус;
- Висока робоча температура;
- багатофункціональність;
- Відмінне співвідношення ціни та якості.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | Електричний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга електричного двигуна | 230 В |
Характеристики будівельного фена
| Робоча температура (min) | 400 °C |
| Робоча температура (max) | 600 °C |
| Повітрянний потік | 500 л/хв |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Комплект насадок |
| Вага | 0.6 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Фен FORTE HG 2000-2 2000Вт
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
