0 грн.
Зробити замовлення| Потужність: | 550 Вт |
| Напруга електричного двигуна: | 230 В |
| Гарантія: | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ): | 730х580х440 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Бетономішалка Forte СБ 2125П - практичний пристрій, стане в нагоді на невеликих будівельних майданчиках. Використовується не тільки для змішування будівельних розчинів, а й жорстких бетонних сумішей або корму для тварин. Бетономішалка оснащена продуктивним двигуном, потужністю в 550 Вт, який забезпечує від 28 до 30 об / хв. Обсяг змішувача становить 125 літрів, на виході виходить 95 літрів готової суміші. Вінець виконаний з чавуну і має високу зносостійкість, лопаті виконані з якісної сталі.
Бетономішалка має досить невелику вагу в і компактні габарити, для зручного транспортування передбачені спеціальні колеса. Всі елементи розташовані на міцній конструкції, які гарантують відмінну стійкість при роботі мішалки. Міцний корпус витримує великі навантаження і не сприйнятливий до утворення корозії.
Особливості та переваги:
- Система повітряного охолодження двигуна;
- Система захисту від перевантаження і перегріву;
- Просте управління;
- Зручність у перевезенні;
- Сталева конструкція рами;
- Можливість роботи на дві сторони;
- Оптимальна потужність і місткість бака.
Чому варто купити бетономішалку Forte СБ 2125П:
- Оптимальна цінова політика бренду;
- Якісне виконання;
- Тривалий термін служби.
| Потужність | 550 Вт |
| Напруга електричного двигуна | 230 В |
| Принцип дії | Гравітаційний |
| Тип передачі | Вінцева |
| Частота | 50 Гц |
| Об'єм барабана | 125 л |
| Об'єм суміші | 95 л |
| Матеріал вінця | Чавун |
| Матеріал лопатей | Сталь |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 730х580х440 мм |
| Країна походження бренду | Україна |
| Вага | 48 кг |
