0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: HONDA
- Код товару: 70676-08
- Артикул: GP160HQHKR5S
- Наявність: Є в наявності
12 040 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 3530 Вт |
| Потужність, к.с.: | 4.8 к.с. |
| Оберти двигуна: | 3600 об/хв |
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 3530 Вт |
| Потужність, к.с. | 4.8 к.с. |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Діаметр циліндра | 68 мм |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | GP160 |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 6.1 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Система охолодження | Повітряна |
| Виробник двигуна | Honda |
| Розташування валу | Горизонтальне |
| Обертання валу | Проти годинникової стрілки |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 314х363х335 мм |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 15.1 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Двигун Honda GP160
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар